Renginiai

Mokyti vaikus ir jaunimą vertinti savo tautos kultūros unikalumą, leisti pajausti atsakomybę už jos išsaugojimą. Tiesioginis kontaktas su autentiška kultūra padeda ugdyti bendrąsias kompetencijas, tautos kultūrine patirtimi grindžiamą kūrybiškumą, tautinę ir pilietinę savimonę, pagarbą tradicinėms dorovės normoms, gyvenamajai aplinkai, šeimos, bendruomenės ir tautos paveldėtoms tradicijoms, kitų tautų kultūrinėms vertybėms.

Daugiau

Projekto tikslas - Išsiaiškinti vaikų atskirties priežastis socialinėje gyvenimo aplinkoje sudarant sąlygas vasaros stovyklų metu dvasiniams ir kūrybiniams įgūdžiams pasireikšti.

Laukiami rezultatai – Išsiaiškinus neigiamų veiksmų įtaką vaiko socialinėje aplinkoje, taikyti neformalaus ugdymo tinkamus metodus skirtus dvasinei ramybei atgauti ir kūrybiškumui ugdymui.

Daugiau

"Turime gyventi taip, kad kiekvieną dieną netektų gailėtis"

Dievo gailestingumo bendruomenė – tai ypatinga Šalčininkų rajono organizacija, kurioje svarbūs ne žodžiai, o darbai, žmonės ir emocijos.

Daugiau

Palanga ketvirtą kartą inicijuoja socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje". Paskutinį liepos savaitgalį, pirmą kartą susitikti su jūra iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių atvyks sunkiai gyvenančių šeimų vaikai. Ši akcija organizuojama prisidedant prie Nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą". Akcijos metu Palangoje pirmą kartą apsilankys apie 600 vaikų, kurių amžius nuo 7 iki 12 metų. Atvykusių vaikų laukia dviejų dienų programa, kurios svarbiausia dalis – susitikimas su jūra.

Daugiau
Kontaktas

Tel. +370 600 49444

E-mail: [email protected]

Tartoko km., Sodų g. 23
17127 Šalčininkai
Lietuva

Banko duomenis

Dievo Gailestingumo Bendruomenė

Kodas 304286445

LT43 7300 0101 4879 8349
SWIFT/BIC kodas HABALT22,

Konstitucijos pr. 20A,
03502 Vilnius

"Žmogus yra dideliss ne per tai, ką turi, bet per tai, kuo jis yra, ne už tai, ką turi, bet tai, kuo jis dalijasi su kitais."
Jan Paweł II
© 2017 Dievo Gailestingumo bendruomenė