Renginiai

Projekto tikslas - Išsiaiškinti vaikų atskirties priežastis socialinėje gyvenimo aplinkoje sudarant sąlygas vasaros stovyklų metu dvasiniams ir kūrybiniams įgūdžiams pasireikšti.

Laukiami rezultatai – Išsiaiškinus neigiamų veiksmų įtaką vaiko socialinėje aplinkoje, taikyti neformalaus ugdymo tinkamus metodus skirtus dvasinei ramybei atgauti ir kūrybiškumui ugdymui.

Daugiau

"Turime gyventi taip, kad kiekvieną dieną netektų gailėtis"

Dievo gailestingumo bendruomenė – tai ypatinga Šalčininkų rajono organizacija, kurioje svarbūs ne žodžiai, o darbai, žmonės ir emocijos.

Daugiau

Palanga ketvirtą kartą inicijuoja socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje". Paskutinį liepos savaitgalį, pirmą kartą susitikti su jūra iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių atvyks sunkiai gyvenančių šeimų vaikai. Ši akcija organizuojama prisidedant prie Nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą". Akcijos metu Palangoje pirmą kartą apsilankys apie 600 vaikų, kurių amžius nuo 7 iki 12 metų. Atvykusių vaikų laukia dviejų dienų programa, kurios svarbiausia dalis – susitikimas su jūra.

Daugiau

Šeimos stovykla vyks: nuo liepos 2 iki 9 dienos. Vieta - Trakai

Šeimos katalikiškoji stovykla - tai stovykla kur visą laiką lydės kunigas ir vienuolės. Kasdienės mišios suteiks dvasios ir širdies ramybę. Bus proga pasikalbėti su dvasininkų bet kurio paros metu, kadangi gyvens kartu su vaikai.

Daugiau
Kontaktas

Tel. +370 600 49444

E-mail: [email protected]

Tartoko km., Sodų g. 23
17127 Šalčininkai
Lietuva

Banko duomenis

Dievo Gailestingumo Bendruomenė

Kodas 304286445

LT43 7300 0101 4879 8349
SWIFT/BIC kodas HABALT22,

Konstitucijos pr. 20A,
03502 Vilnius

"Žmogus yra dideliss ne per tai, ką turi, bet per tai, kuo jis yra, ne už tai, ką turi, bet tai, kuo jis dalijasi su kitais."
Jan Paweł II
© 2017 Dievo Gailestingumo bendruomenė