Gailestingumo liudijimai

Diana -

Kaip Dievas ateina i tavo širdį ir gyvenimą! Viena diena, kai mano kolegė pasiūlė tiesiog padaryti gerą darbą, net nebuvo minties, kad vieną dieną atsisėdus galėsiu dėkoti dievui už visą patirtą geri savyje, gyvenime .

Pasiūlymas skambėjo,taip .Gal nori apkirpti vaikus? Jie susirenka vaiku stovyklose .Kur mokosi būti prie dievo arčiau su džiaugsmu ir gerumu.Ir to juos moko - globoja P.Tadeušas ir nuostabiai puiki padėjėjų komanda .Atvažiavus mane pasitiko šiltai ,linksmai su bendromis dainomis skirtom man su dukra asmeniškai. O išlydėjo su sočia vakarienę.

Kirpti vaikus dar tada pirmą kartą važiavau su išskaičiavimų. Ka manau mes darome dažnai kiekvienas .Bus gera praktika dar ne per seniausiai pradėjus kirpėjos amato .Visai puiki proga pasipraktikuoti .

Tokia buvo pirmoji mano pažintis su P.Tadeušo ir jo nuostabia veikla su vaikais.

Kitais metais jau važiavau pas juos i Norviliškiu pilį kur su vaikais ir jų globėjais praleidau savaitę. Negalėjau apsakyti žodžiais,kiek daug duoda P.Tadeuš ten būnant visiems.

Po tokių patirčių mano gyvenime atsirado rytinė malda Marijai

O sekmadieniais mišios su šeima .Kas anksčiau man buvo priimtina tik per šventes .

Dėkoju! Daugybei nuostabių žmonių sutiktų dalintis gėriu!

Ir žinoma visiems ,visiems buvusiems vaikams

Kontaktas

Tel. +370 600 49444

E-mail: [email protected]

Tartoko km., Sodų g. 23
17127 Šalčininkai
Lietuva

Banko duomenis

Dievo Gailestingumo Bendruomenė

Kodas 304286445

LT43 7300 0101 4879 8349
SWIFT/BIC kodas HABALT22,

Konstitucijos pr. 20A,
03502 Vilnius

"Žmogus yra dideliss ne per tai, ką turi, bet per tai, kuo jis yra, ne už tai, ką turi, bet tai, kuo jis dalijasi su kitais."
Jan Paweł II
© 2017 Dievo Gailestingumo bendruomenė