Turime gyventi taip, kad kiekvieną dieną netektų gailėtis

"Turime gyventi taip, kad kiekvieną dieną netektų gailėtis"

 Dievo gailestingumo bendruomenė – tai ypatinga Šalčininkų rajono organizacija, kurioje svarbūs ne žodžiai, o darbai, žmonės ir emocijos.

Šiandien Tadeušo Romanovskio vadovaujama Dievo gailestingumo bendruomenė pakvietė į metų apibendrinimo šventę, kurioje pristatė besibaigiančių metų veiklą ir pasiekimus. Jam padėjo ne tik bendruomenės narė Olga Kovzan, bet ir savanorės, nuoširdžios, glaudžiančios vaikus prie krūtinės ir šiltai apkabinančios.

Šventėje dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, jo pavaduotojas Gžegož Jurgo, Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič, Šalčininkų klebonas Vaclav Volodkovič, Butrimonių klebonas Juzef Aškelovič.

- 2019 m. maldos, eilėraščiai, dainos, nuotraukos dar ilgai liks mūsų atmintyje. Kviečiame vaikus ir šeimas bendradarbiauti su mumis, - kalbėjo Olga Kovzan.

Šventė prasidėjo nuo filmo apie organizuotas stovyklas ir Dievo gailestingumo kelionę Šalčininkų rajone. Šis filmas atskleidė, kiek daug pastangų deda organizacijos nariai ieškodami teisingo kelio ir tinkamo žodžio. Be to, jis kartu pristatė ir gailestingumo atžvilgiu svarbias rajono vietas, kurios mums iki šiol buvo matomos tik kaip turistiniai arba kultūros paveldo objektai. Žmonių tikėjimo stiprumą atskleidė pasakojimas, kaip Akmenynės gyventojai, gelbėdami savo bažnyčią nuo jos pertvarkymo į cerkvę, per vieną naktį ją išardė.


Antroje renginio dalyje į sceną pakilo visi salėje susirinkę ir stovyklose dalyvavę vaikai. Žiūrovų laukė labai nuoširdus koncertas ir bendra malda. Iš scenos sklido labai jautrios ir patriotinės dainos.

- Šiandien ypatinga diena. Esame dėkingi visiems, prisidėjusiems prie mūsų veiklos, visiems, palaikantiems mus ir remiantiems visokeriopais būdais. Mes visi turime gyventi taip, kad kiekvieną dieną netektų nieko gailėtis, gyventi dorai. Gyventi su mintimi, kad pirmoje vietoje visada turi būti Dievas, antroje vietoje – žmonės, o trečioje vietoje – Tėvynė, kuri visada mus mylėjo ir myli, tai atsispindi dainoje „Yra toks kraštas", - kalbėjo Tadeuš Romanovski.

 

 

grįžti
Kontaktas

Tel. +370 600 49444

E-mail: [email protected]

Tartoko km., Sodų g. 23
17127 Šalčininkai
Lietuva

Banko duomenis

Dievo Gailestingumo Bendruomenė

Kodas 304286445

LT43 7300 0101 4879 8349
SWIFT/BIC kodas HABALT22,

Konstitucijos pr. 20A,
03502 Vilnius

"Žmogus yra dideliss ne per tai, ką turi, bet per tai, kuo jis yra, ne už tai, ką turi, bet tai, kuo jis dalijasi su kitais."
Jan Paweł II
© 2017 Dievo Gailestingumo bendruomenė